Masterchef All Star’da elenen Eda: “Artık ‘bitsin’ dediğim noktadaydım”

MasterChef programının son bölümünde eleme aşaması oldukça heyecanlı geçti. Eleme adayları arasında bu hafta Tahsin, Ayaz, Cemre, Eda, Tanya, Alican, Kerem, ve Hasan bulunuyordu.

Şefler, yarışmacılardan kirli kalamar ve isot reçeli kullanarak yaratıcı tabaklar hazırlamalarını istedi ve bu görev için 45 dakika süre verildi. Ardından, hazırlanan tabaklar jüri tarafından değerlendirildi. Eleme potasına kalan son dört yarışmacı ise Tanya, Ayaz, Alican ve Eda oldu.

Bu aşamada yarışmacılara Mehmet Yalçınkaya’nın zorlu tatlı tabağı olan Arı’nın şef versiyonunu yapmaları görevi verildi. Ancak, bu görevde Eda ve Ayaz eksiklikler yaparak zor bir durumla karşı karşıya kaldılar.

Gece boyunca hatalı tabaklarla savaşan iki yarışmacı, Ayaz ve Eda, bal konusundaki sıkıntılar nedeniyle eleme potasına kaldılar. Şefler, bu iki yarışmacı arasından birinin eleneceğini açıkladı.

Sonuç olarak, MasterChef All Star yarışmasının 13. haftasında Eda veda etti ve 14. haftada yarışmaya devam eden isim Ayaz oldu.

EDA’DAN VİDEOLU VEDA MESAJI

Yarışmaya veda eden Eda, sosyal medya hesabı üzerinden kendisine gelen mesajlarla ilgili bir paylaşımda bulunarak veda etti.

”Herkese merhaba, şu an telefonum gerçekten susmuyor. Çok teşekkür ediyorum. Çok güzel mesaj atıyorsunuz, çok güzel dilekleriniz var. Beni bu zamana kadar yalnız bırakmadığınız için, desteklerinizi esirgemediğiniz için, o güzel kalplerinizde bana yer verdiğiniz için hepinize ayrı ayrı minnettarım. Çok seviyorum sizleri. Bizim yolumuz da buraya kadarmış. Nasipten öteye köy yok. Ben gerçekten çok yorulmuştum, çok bunalmıştım. Artık benim için ‘bitsin’ dediğim noktadaydım. Çok güzel bir şekilde veda ettim. Gördüğünüz gibi, vedamda da üzgün olmadığımı söyledim. Şu an da üzgün değilim. Üzülecek hiçbir şey yok. Hayatımız devam ediyor. Çalışmalarımız devam edecek. Güzel işler yapacağım, güzel projelerim olacak. Sizlerden tek dileğim ben var olduğum sürece sizler de benim hayatımda hep var olun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x