Bekaretini 1.2 milyon euroya satan kadın birlikte olduğu adama aşık oldu!

Son zamanlarda Avrupa’da Cinderella Escorts sitesi bir hayli moda oldu. Özellikle genç kızlar, bu siteye kayıt olarak seksi fotoğraflarını koyuyor ve taliplerini arıyor. Taliplerini arıyor dediysek, bu siteyi bir evlendirme sitesi zannetmeyin. Buraya kayıt olanlar, bekaretlerini açık arttırmaya çıkartarak satmaya çalışıyor.

Bekaretini 1.2 milyon euroya satan kadın birlikte olduğu adama aşık oldu!

Bu kızlardan birisi de henüz 20 yaşında olan Jasmine. Genç kadın, her kadının ilk seks deneyimi için milyon dolarları tercih etmek isteyeceğinin altını çiziyor. Ayrıca Jasmine, bekaretini satmış olmaktan dolayı mutlu olduğunu ve müşterisinin kendisine oldukça nazik davrandığını söylüyor. Başta biraz gergin olduğunu dile getiren Jasmine, “Daha sonra onu çok sevdim. Gerçek bir beyefendiydi.” diyor.

Ailesinin kendisini desteklemeye devam ettiğini söyleyen güzel kadın, müşterisinden çok hoşlandığını ve belki de ilerleyen zamanlarda yeniden görüşebileceklerini dile getiriyor. Elbette bu tarz açıklamalar sosyal medyada da tepki çekiyor. Kimileri kadının kendi kararı olduğunu söylüyor ve böyle bir şeyin kimseyi ilgilendirmediğini dile getiriyor. Ancak bazıları ise bu tarz gelişmelerin toplum ahlakında bozulmalara yol açacağından endişe ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x