‘Üç Kız Kardeş’te Somer, gerçeği öğrenince çılgına döndü! Türkan’ı kaçırması damga vurdu

İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan ‘Üç Kız Kardeş’ yeni bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde; Türkan’la Kartal’ın evlendiğini öğrenen Somer öfkesine hakim olamaz.

‘ÜÇ KIZ KARDEŞ’ SON BÖLÜM

Öte yandan Rüçhan, Somer’e rağmen Türkan’ın evliliğini Sadık’ın da öğrenmesi için Derya’yı kullanır. Bu da Derya ve Kalender ailesi arasında yeni bir gerilime yol açar.

SOMER, TÜRKAN’A RESTİ ÇEKTİ! – İZLEMEK İÇİN TIKLA

Ayla suçluluk duygusuyla Kartal ve Türkan arasındaki evliliğin yalnızca kağıt üzerinde olduğunu, ikisinin gerçek anlamda karı-koca olmadıklarını Rüçhan hanıma anlatır. Ne var ki bu açıklama Somer ve Türkan’ın dönüşü olmayan bir yola girmesine sebep olur.

Somer, Rüçhan’dan Türkan’ın kendisine ait olduğunu ve evliliğinin sahte olduğunu öğrenince harekete geçer. Dönüş’ten yardım isteyen Somer, Türkan’ı parka getirtir. Türkan, Somer’i karşısında görünce şoke olur. Somer, Türkan’ı ait olduğu yere götüreceğini söyler. Somer’in bundan sonraki vereceği savaş kızı Defne’yi ve Türkan’ı yeniden kazanmak üzere olacaktır.

SOMER, İNTİKAM YEMİNİ ETTİ! – İZLEMEK İÇİN TIKLA 

Somer, Türkan’ı kaçırır. Somer’in Türkan’ı kaçırdığını duyan Kartal adeta deliye döner. Kartal, Korman Ailesi’nin evini basıp Türkan’ı arar. Türkan’ı bulamayan Kartal, Mustafa ile kavgaya tutuşur. Somer ve Türkan’ı saklandıkları yerde bulan Kartal silahını Somer’e doğrultur. Peki, Kartal Somer’i vuracak mı?

SOMER, DEFNE’Yİ KAÇIRACAK MI?

Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle salı 20.00’da Kanal D’de!

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir